2017-01-20 07:39

Dla naszego Klienta, europejskiego lidera w jednym z segmentów budownictwa, wdrożający indywidualne systemy obsługi i stale zwiększający możliwości wykonawcze szuakamy:

Oferta pracy: Praca programista Programista C# & .NETCzęstochowa

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu programistów .NET / C#,
  • realizacja wdrożeń i tworzenie nowych funkcjonalności w autorskim systemie ERP,
  • zapewnienie poprawności działania systemu i wsparcia dla jego użytkowników.

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego informatycznego,
  • minimum dwuletnie doświadczenie programistyczne w .NET (C#, WinForms),
  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL (T-SQL),
  • znajomość Entity Framework 6,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • analityczne podejście do pracy,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • pracę w młodym, prężnym i profesjonalnym zespole,
  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie

Dodatkowe atuty:

  • znajomość kontrolek DevExpress, WPF, ASP.NET, WCF, WebServices będzie dodatkowym atutem,
Wyślij CV