2017-09-18 19:31

Oferta pracy: Oferta pracy IT Samodzielny Account Manager - Sprzedaż usług HRWarszawa

Formy umowy: dowolna Umowa o pracę Umowa zlecenie Umowa o dzieło B2B / Kontrakt Umowa mieszana

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów międzynarodowych na usługi typu Direct Search
  • Utrzymanie i rozwój relacji handlowych z już pozyskanymi klientami
  • Prowadzenie prezentacji handlowych we współpracy z konsultantami wsparcia sprzedaży
  • Współpraca z działem realizacji - konsultantami dziedzinowymi/wiodącymi
  • Rejestracja aktywności sprzedażowej w dedykowanym rozwiązaniu - system CRM

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Predyspozycje do pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą:
    • samodzielność,
    • systematyczność,
    • nastawienie na realizację wyznaczonych celów.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i elastyczność w dostosowywaniu się do kultury organizacyjnej
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych
  • Umiejętność realizacji celów sprzedażowych
  • Wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne
  • Bardzo dobra umiejętność współpracy z klientem
  • Ogólna wiedza z zakresu IT - w tym rozumienie procesów i projektów IT
  • Doświadczenie w sprzedaży usług

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę bądź kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie stałe + bardzo atrakcyjna prowizja od sprzedaży
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne
  • Regularne lekcje z języka angielskiego
  • Dwa razy w tygodniu owoce w biurze
Wyślij CV