2017-10-02 09:41

Dla naszego Klienta, szybko rozwijającego się międzynarodowego Software House tworzącego dedykowane rozwiązania IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Quality Assurance Specialist - Praca zdalnaCała Polska

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Wybór metod i narzędzi do przeprowadzania testów;
  • Planowanie testów oprogramowania zgodnie z określonymi wymaganiami;
  • Opracowywanie scenariuszy testowych zgodnie z dokumentacją;
  • Prowadzenie testów automatycznych i manualnych(w mniejszym stopniu);
  • Dokumentowanie wyników testów;
  • Opisywanie błędów wraz z propozycją rozwiązań;
  • Współpraca z zespołem developerów i analityków;
  • Opracowywanie dokumentacji użytkowej.

Wymagania:

  • Min 2 lata doświadczenia zawodowego w testowaniu różnego rodzaju oprogramowania;
  • Doskonała znajomość metodologii testowania;
  • Doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych za pomocą Selenium/SoapUI/JMetet i td.;
  • Doświadczenie w tworzeniu testów manualnych;
  • Wymagany język angielski umożliwiający płynną komunikacje w zespole.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Wyjazdy integracyjne;
  • Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności;
  • Realizacje projektów dla klientów zagranicznych;
  • Ubezpieczenie;
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole;
  • Możliwość pracy zdalnej.
Wyślij CV