Dla naszego Klienta, lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Programista MS Dynamics AX Cała Polska

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Wdrożenie i rozwój systemu ERP
  • Monitorowanie systemu i optymalizowanie.
  • Kontakt z klientami

Wymagania:

  • Znajomość X++/C#/.NET oraz MS Visual Studio i MS Dynamics AX
  • GIT
  • Znajomość SOAP i REST
  • Znajomość SQL i T-SQL
  • Angielski na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie i pisanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Kawą i herbata oraz owoce w biurze :)