2016-11-19 16:39

Dla naszego Klienta, jednej z największych Polskich software house, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Junior Developer PHPcała Polska

Zadania:

  • Obsługa i rozwijanie tworzonych rozwiązań w PHP + Zend framework
  • Projektowanie komponentów i modułów systemowych
  • Współtworzenie aplikacji internetowych
  • Implementacja i wdrażanie aplikacji
  • 2 linia wsparcia użytkownika
  • Dokumentacja kodu

Wymagania:

  • Pół roku doświadczenia zawodowego w programowaniu w PHP bądź odpowiednie doświadczenie w projektach
  • Znajomość programowania w obiektowym PHP, HTML, CSS
  • Znajomość relacyjnych baz danych MySQL
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Proponujemy:

  • Odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poznania zaawansowanych technik w praktyce
  • Stabilne warunki współpracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań w tym o charakterze międzynarodowym
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność administracja środowiska testowego LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP)
  • Znajomość JavaScript z jQuery,
  • Znajomość AJAX, XML, UML, git, PHP Storm IDE, MySQL Workbench
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Umiejętność utrzymania i administracji bazą danych MySQL i systemami Linux - w środowisku testowym