2016-10-04 12:52

Dla naszego Klienta, absolutnego lidera na rynku systemów ERP, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista - Software EngineerBytom

Zakres obowiązków:

  • rozwijanie systemu oraz współpraca z innymi osobami uczestniczącymi w procesie rozwoju, testowania oraz wsparcia produktu

Wymagania:

  • znajomości technologii webowych, zarówno klienckich jak i serwerowych
  • znajomości platformy Java EE
  • znajomości relacyjnych baz danych - MS-SQL Server lub Oracle
  • doświadczenia zawodowego w środowisku komercyjnym
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • możliwość objęcia stanowiska Team Leadera
  • ciekawe i ambitne wyzwania oraz odpowiedzialne zadania
  • pracę dla jednej z największych firm IT w Europie
  • doskonałą i zrelaksowaną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju w nowocześnie zarządzanejmiędzynarodowej korporacji