2017-08-30 14:49

Lider na rynku systemów ERP szuka osoby na stonowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Ruby on RailsBytom

Formy umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Współpraca z zespołem w szczególności z analitykami biznesowymi, testerami i pozostałymi developerami uczestniczącymi w projekcie
  • Kontakt z lokalnymi eksprtami i zespołami ds. produktu
  • Współpracuj z zespołem zespołów projektowych w celu przyswajania nowych technologii i standardów

Od kandydata oczekujemy:

  • Umiejętność samodzielnej pracy i priorytetowanie zadań
  • 2 lata doświadczenia na stanowisko Ruby on Rails developer (3-5 lat dla Seniora)
  • Dobra znajomość narzędzi wspomagających rozwój Bundler, Rake
  • Doświadczenie z (np. Git, Subversion)
  • Znajomość MVC, OOP, RESTful i ORM
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Proponujemy:

  • Dostęp do platformy online z 3000 kursami w języku angielskim,niemieckim, francuskim i hiszpańskim
  • 5 dodatkowych dni wykorzystanych na akcje wolontariatu
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Międzynarodowe środowisko
  • Ciekawe projekty

Mile widziane:

  • Bardzo dobra znajomość API
  • Zrozumienie testów jednostkowych i automatyzacji testów
  • Wiedza o rozwoju i wdrażaniu produktów z ,,chmurami'"
  • Podstawowa znajomość Docker
Wyślij CV