2016-11-29 19:25

Dla naszego Klienta, lidera na rynku systemów dla firm produkcyjnych CAD/CAM, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista ASP .NETBydgoszcz

Opis stanowiska:

  • Praca w kilkuosobowym zespole programistów
  • Tworzenie oprogramowania w ASP .NET
  • Konserwacja dokumentacji kodu źródłowego wytwarzanego oprogramowania

Wymagania:

  • Wymagane doświadczenie w programowaniu w C#, ASP.NET,
  • Doświadczenie w Javascript i T-SQL JavaScript
  • Mile widziane doświadczenie w PHP, Joomla, jQuery, RWD,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zespole doświadczonych programistów i projektantów
  • Pracę nad ciekawymi i innowacyjnymi projektami informatycznymi dla największych instytucji z branży rozrywkowej, kulturalnej i sportowej