Nasz Klient - firma zbudowana z pasji do najnowszych osiągnięć technologicznych i metodycznego wzrostu własnych kompetencji. Nasze portfolio obejmuje liczne zaawansowane projekty integracyjne w największych firmach, instytucjach i organizacjach w kraju.

Korzystając z ogromnego doświadczenia swoich wysoko wykwalifikowanych specjalistów i ich know-how, są w stanie aktywnie wspierać firmy swoich Klientów na każdym etapie współpracy. Świadczą usługi na najwyższym poziomie, oferując rozwiązania komunikacyjne specjalnie dla Twojej firmy. Analizują, doradzają, projektują i wdrażają systemy transmisji danych, głosu i wideo. Koncentrują się na bezpieczeństwie informacji.

NIch kompleksowa oferta obejmuje audyty, analizy, porady, projektowanie, wdrażanie i utrzymanie systemów komunikacyjnych, infrastją z rozwiązań dostarczanych przez wiodące firmy ICT. Współpracują z ponad 15 czołowymi globalnymi dostawcami sieci. Dzięki dostępowi do najnowszych rozwiązań są w stanie dostarczać bezpieczne, wydajne i niezawodne rozwiązania.

Obecnie do swoich szeregów poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Key Account Manager Bydgoszcz

Formy umowy: dowolna Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Efektywna sprzedaż rozwiązań IT (sieci / bezpieczeństwa)
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Budowanie długofalowej współpracy z Klientami
  • Identyfikowanie oczekiwań i potrzeb Klientów
  • Udział w tworzeniu specyfikacji technicznej i biznesowej oferowanych rozwiązań

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku u integratorów IT (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań i usług sieciowych (Cisco) oraz bezpieczeństwa (Cisco / Fortinet) o dużym wolumenie obrotu / marży
  • Realizacja projektów w obszarze IT o znaczącej wielkości (powyżej 400 tys. zł) - potwierdzona referencjami /przykładami
  • Silne nastawienie na rozwój karoery w sprzedaży
  • Znajomość i zainteresowanie technologiami IP - sieci / bezpieczeństwo
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, obsługi komputera (Word, Excel, PowerPoint)

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Konkurencyjny pakiet prowizyjno - motywacyjny
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość zbudowania własnej ścieżki rozwoju zawodowego w ramach organizacji
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość udziału w akcjach promujących aktywny tryb życia
  • Pracę pełną wyzwań i odpowiedzialności
  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

Inne:

Zakres obowiązków:

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z przydzielonymi kluczowymi Klientami
  • Przygotowywanie planów rozwoju Klientów z uwzględnieniem dbałości o wzrost sprzedaży i profitowość
  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych poprzez samodzielne prowadzone negocjacje handlowe, przygotowanie ofert i umów, wprowadzenie nowych rozwiązań z portfela sprzedaży firmy
  • Efektywne planowanie i egzekucja budżetów Klientów na projekty IT
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy - zarządzaniem, działem technicznym przy prowadzonych projektach handlowych