Dla naszego Klienta, firmy działającej na polskim rynku od 2003 roku, która skupia się głównie na nowych technologiach, badaniach i projektach naukowych. Firma zajmuje się projektowaniem systemów informatycznych, jak również świadczy usługi z zakresu doradztwa gospodarczego i biznesowego, tworzy produkty będące udogodnieniami dla społeczeństwa.

Jednym z największych sukcesów Klienta jest opracowanie autorskiego oprogramowania wspomagającego planowanie zasobów przedsiębiorstwa - system ERP.

Obecnie Klient skupia się na rozwoju w trzech obszarach: biotechnologii, teleinformatyce i programowaniu.

Klient efektywnie pozyskuje fundusze na badania naukowe oraz rozwija procesy i produkty biznesowe, co pozwala na kompletne rozwiązania, których powstawanie nadzoruje od fazy laboratorium po fazę wdrożeniową.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT ANALITYK PROCESÓW BIZNESOWYCH - SENIOR 8000 - 13000 PLN Bydgoszcz

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i rozwój dokumentacji analitycznej systemów informatycznych.
  • Przygotowywanie diagramów, przypadków użycia i opisów dla programistów.
  • Zbieranie wymagań projektowych i przygotowywanie dokumentów specyfikacji wymagań oprogramowania.
  • Analiza i poprawa istniejącej dokumentacji projektowej.
  • Definiowanie wymagań funkcjonalnych.
  • Udział w spotkaniach projektowych, uzgodnieniach, sesjach testowych i wdrożeniach.

Oczekiwania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie komercyjne w branży IT.
  • Udokumentowany udział w projekcie lub projektach polegających na opracowaniu analizy biznesowej których częścią było opracowanie wymagań i specyfikacji dla programistów.
  • Znajomość języka UML.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych problemów.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wykształcenie wyższe.

Proponujemy:

  • Umowę B2B / Umowę o pracę / Umowę zlecenie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • System premiowy.
  • Płatny urlop przy Umowie B2B.
  • Pracę w młodym, prężnym i doświadczonym zespole programistów.
  • Udział w innowacyjnych projektach.
  • Możliwość implementacji własnych koncepcji.
  • Styczność z nowoczesną technologią i znanymi projektami.