Dla naszego Klienta, czołowego polskiego dystrybutora, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Senior Network Administrator Bieruń

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie powierzonej infrastruktury sieciowej. Diagnozowanie, usuwanie i raportowanie awarii;
  • Koordynacja pracy podległego zespołu administratorskiego
  • Aktywne poszukiwanie ulepszeń, zabezpieczeń i innowacji, rekomendowanie możliwych rozwiązań;
  • Utrzymanie VPN
  • Aktywny udział w wyznaczonych projektach
  • Prowadzenie dokumentacji powierzonych systemów

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy i praktyczna znajomość:
    • przełączników sieciowych Juniper
    • rozwiązań Palo Alto Networks
    • Mikro Tik Routers
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w interesujących projektach