Dla naszego Klienta, czołowego polskiego dystrybutora części zamiennych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Starszy administrator sieci Katowice/Bieruń

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Monitorowanie powierzonej infrastruktury sieciowej oraz diagnozowanie, usuwanie i raportowanie awarii.
  • Koordynacja pracy podległego zespołu administratorskiego.
  • Aktywne poszukiwanie ulepszeń, zabezpieczeń i innowacji, a następnie rekomendowanie możliwych rozwiązań.
  • Utrzymanie VPN.
  • Aktywne uczestnictwo w wyznaczonych projektach.
  • Prowadzenie dokumentacji powierzonych systemów.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w pracy z przełącznikami sieciowymi Juniper.
  • Praktyczna znajomość rozwiązań Palo Alto Networks.
  • Doświadczenie w pracy z ruterami MikroTik.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego.
  • Możliwość udziału w interesujących projektach.