Dla naszego Klienta, czołowego polskiego dystrybutora części zamiennych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Architekt AX/Analityk systemowy/biznesowy Bieruń

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Projektowanie i implementacja rozwiązań biznesowych w MS Dynamics AX 2009 oraz integracji z systemami zewnętrznymi
  • Analiza wymagań po stronie klienta biznesowego
  • Analiza problemów zgłoszonych przez użytkowników i zaproponowanie rozwiązania
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu
  • Współpraca z vendorami

Oczekiwania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość architektury oraz zagadnień biznesowych w obszarze Microsoft Dynamics AX / Axapta
  • Bardzo dobra umiejętność projektowania oraz normalizacji relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w administracji MS Dynamics AX oraz bazami danych Microsoft SQL Server
  • Dobra znajomość środowiska bazodanowego MS SQL Server
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w interesujących projektach