Dla doświadczonego startupa tworzącego dla innych podmiotów gospodarczych platformę do internetowej rezerwacji wizyt poszukuje osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista PHP Senior Developer Warszawa/Bielany

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Rozbudowa i utrzymanie platformy internetowej
  • Tworzenie wysokiej jakości i przejrzystego kodu
  • Proponowanie sprawdzonych i innowacyjnych rozwiązań projektowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP5 lub PHP7
  • Znajomość frameworków typu MVC
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • Umiejętność pracy w metodyce SCRUM
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Wpływ na kształt systemu
  • Siłownia na terenie miejsca pracy

Mile widziane:

  • Znajomość AWS
  • Znajomość nie relacyjnych baz danych NoSQL