Firma Klienta Świadczy szeroki zakres usług IT, od projektu, przez wytworzenie oprogramowania, aż do implementacji i integracji.

Swoją ofertę kieruje głównie dla kluczowych sektorów gospodarki, w tym przemysłu finansowego, bankowego, handlowego, telekomunikacyjnego i healthcare.

Szukamy osoby do projektowania i implementacji niezawodnych sieci LAN / WLAN z wykorzystaniem najnowszych technologi na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Inżynier Sieciowy IT Bielany Wrocławskie

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

projektować i implementować sieci przewodowe i bezprzewodowe

wykonywać analiz i pomiary sieci bezprzewodowych (Site Survey)

zapewniać wsparcie techniczne dla naszych klientów

rozwiązywać problemy sieciowe

unowocześniać i rozwijać istniejące sieci IT

tworzyć dokumentację techniczną

Oczekiwania:

wykształcenia wyższego (najlepiej informatyczne lub inne techniczne)

min. rocznego doświadczenia w zakresie wdrażania sieci WAN, LAN, WLAN

znajomości podstawowych technik zabezpieczania się przed cyberzagrożeniami

prawa jazdy kat. B

chęci do nauki i rozwoju

gotowości do wyjazdów służbowych

Proponujemy:

możliwość zatrudnienia na UoP lub współpracę B2B

elastyczny czas pracy

opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i karta Multisport

lekcje angielskiego

świeże owoce

Mile widziane:

znajomość języka angielskiego