Firma Klienta Świadczy szeroki zakres usług IT, od projektu, przez wytworzenie oprogramowania, aż do implementacji i integracji.

Swoją ofertę kieruje głównie dla kluczowych sektorów gospodarki, w tym przemysłu finansowego, bankowego, handlowego, telekomunikacyjnego i healthcare.

Do pracy przy projekcie nad rozwiązaniem opartym o technologie SharePoint, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista SharePoint Developer Bielany Wrocławskie

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Wybór rozwiązań technicznych i sposobu implementacji w SharePoint Online potrzeb biznesowych
  • Udział w projektowaniu rozwiązań wykorzystujących usługi chmurowe Microsoft
  • Udział w samej implementacji i tworzeniu rozwiązań

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomość SharePoint Modern (zwłaszcza SharePoint Framework, SPFx, PowerApps i Microsoft Flow)
  • Znajomość Azure i umiejętność projektowania rozwiązań opartych na tej platformie. (Mile widziane certyfikaty: MS-900, MS-100, MS-101, or equivalents)
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań technicznych opartych na możliwościach chmury Microsoft - praktyczna znajomość usług IaaS, PaaS i SaaS w Azure
  • Znajomości Office 365
  • Angielski na poziomie B2

Firma oferuje:

  • Elastyczne godziny pracyt
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta MultiSport
  • Lekcje angielskiego
  • Świeże Owoce

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność projektowania Architektury
  • Doświadczenie Doświadczenie na stanowisku Architekta