Lider rekrutuje! Czołowy dostawca usług IT/Telco z województwa dolnośląskiego poszukuje:

Oferta pracy: Praca programista Software Developer C++ lub .NET C# Wrocław/Bielany Wrocławskie

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Rozwój (70% czasu), utrzymanie (20%), przerwy (10%) :-)
  • Pracę z wykorzystaniem technologii .NET C#, C++ oraz z bazami danych MS SQL;
  • Zapewnianie jakości dostarczanych aplikacji;
  • Udział w testowaniu aplikacji.

Wymagania:

  • Minimum 2,5-3 lata doświadczenia w programowaniu C#.NET
  • Bardzo dobra znajomość w/w technologii
  • Doświadczenie i znajomość C++
  • Chęć do rozwoju w w/w technologiach
  • Język angielski na poziomie minimum dobrym zarówno w mowie jak i piśmie

Oferujemy:

  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B, w przedziale 8.000 - 11.000 PLN netto miesięcznie.
  • Praca w młodym, międzynarodowym zespole
  • Pracę przy nowoczesnym rozwiązaniach związanych z branżą telekomunikacyjną (i nie tylko)
  • Benefity w postaci kart sportowych
  • Praca w nowoczesnym biurze na obrzeżach Wrocławia - praca tylko stacjonarna
  • Wyjścia integracyjne

Mile widziane:

  • Znajomość technologii frontendowych m.in.:
    • JavaScript,
    • HTML,
    • CSS.