2016-11-29 21:49

Oferta pracy: Praca programista Programista aplikacji mobilnych - iOS/AndroidBiałystok

Zakres obowiązków:

  • Implementacja komponentów biznesowych w technologiach Objective-C/iOS i Java/Android
  • Implementacja algorytmów logiki biznesowej w oparciu o specyfikację biznesową
  • Implementacja testów jednostkowych
  • Integracja z systemami zewnętrznymi
  • Wsparcie procesów analizy
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programowania w języku Java w środowisku Android
  • Bardzo dobra znajomość programowania w języku Objective-C w środowisku iOS
  • Bardzo dobra znajomość SQL i zagadnień związanych z SQLite
  • Znajomość systemów wersjonowania (SVN)
  • Sumienność i dokładność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację ustną i pisemną oraz czytanie i pisanie dokumentacji

Oferujemy:

  • Stabilne warunki współpracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań w tym o charakterze międzynarodowym
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość C# .NET
  • Umiejętność i chęć rozwoju obszarów analitycznych