2017-04-21 19:50

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, lidera w branży IT na naszym rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester oprogramowania - automatyzacja testówBiałystok

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie testów oprogramowania,
  • raportowanie wyników testów,
  • współpraca z członkami zespołów projektowych,
  • analiza dokumentacji technicznej,
  • przygotowywanie dokumentacji testowej,
  • usprawnianie przypadków testowych, procesów testowania i raportowania,
  • automatyzacja testów.

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w obszarze testów oprogramowania,
  • doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych na podstawie specyfikacji funkcjonalnej,
  • praktyczne doświadczenie w przeprowadzaniu testów,
  • znajomość narzędzi do zarządzania błędami - np. Jira,
  • znajomość narzędzi do zarządzania testami - np. TestLink,
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub student ostatnich lat studiów,
  • umiejętność wyszukiwania błędów, zdolności analityczne, sumienność i dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość uczestnictwa w programach szkoleniowych oraz w projektach międzynarodowych

Dodatkowe atuty:

  • praktyczne doświadczenie w automatyzacji testów - Selenium,
  • posiadanie certyfikatu ISEB/ISTQB,
  • znajomość języka angielskiego.