2016-12-19 19:23

Dla naszego Klienta, dla prężnie rozwijającej się, stabilnej finansowo firmy, działającej na rynku usług konsultingowych i tworzenia software, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer ASP.NET - model MVCBiałystok

Zadania:

  • Projektowanie oraz implementacja protokołów wymiany danych (XML WebService i inne)
  • Analiza, projektowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności części serwerowej aplikacji: ASP.NET + MS-SQL
  • Implementacja mechanizmów przechowywania danych
  • Tworzenie webowego interfejsu użytkownika (JavaScript, AJAX, CSS)
  • Nadzór nad uruchamianymi systemami, wdrażanie, testy oraz rozwiązywanie problemów
  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za projektowanie, sprzedaż i marketing produktów

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z tworzeniem oprogramowania,
  • Znajomość technologii C#/ASP.NET - model MVC,
  • Umiejętność tworzenia dynamicznych aplikacji web:
    • AJAX:
      • JavaScript,
      • jQuery,
    • CSS,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie interfejsu użytkownika oraz dokumentacji jak i swobodnej korespondencji e-mail
  • Znajomość podstawowych zagadnień dotyczących baz danych,

Proponujemy:

  • Umowa o pracę - pełen etat
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość indywidualnego ustalenia godzin pracy)
  • Wielojęzyczne i kreatywne środowisko pracy
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Doskonałe warunki pracy i pierwszorzędną atmosferę
  • Pracę w zgranym i otwartym zespole ludzi nieprzeciętnych - słowem dream team