Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji dedykowanych poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Starszy Programista Python/Django Białystok

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • praca przy bardzo dużych i ciekawych projektach webowych dla klientów z USA

Oczekiwania:

  • bardzo dobra umiejętność programowania w języku Python
  • co najmniej trzy lata doświadczenia w programowaniu w Django
  • dobra znajomość technik webowych (XHTML, CSS, SCSS)
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację w formie pisemnej i głosowej
  • komunikatywność i samodzielność

Oferujemy:

  • pracę w 100% zdalną
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w młodym zespole przy międzynarodowych projektach

Dodatkowe atuty:

  • znajomość Javascript (jQuery, AJAX, ReactJS)
  • doświadczenie z MongoDB, Elastic Search
  • znajomość architektury Microservices