2017-03-06 13:21

Dla naszego Klienta firmy specjalizującej się w tworzeniu najwyższej jakości rozwiązań IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Starszy Programista JavaBiałystok

Realizowane zadania:

  • Praca przy rozwoju aplikacji webowych z wykorzystaniem technologii Java i pokrewnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu w Java/JEE
  • Dobra znajomość Apache AVRO
  • Praktyczna znajomość popularnych bibliotek i framework'ów
  • Praktyczna znajomość narzędzi do wersjonowania i pracy wspólnej jak Git/SVN/Bitbucket
  • Znajomość technologii webowych
  • Umiejętność programowania wielowątkowego
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (SQL/NoSQL)
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Współfinansowanie kursów językowych
  • Materiały do nauki oraz finansowanie certyfikatów
  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca nad projektami również dla zagranicznych klientów
  • Świetna lokalizacja - w samym centrum miasta