2016-11-19 19:45

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer JAVA (JEE)Bialystok

Realizowane zadania:

  • rozwój aplikacji webowych
  • praca z technologiami takimi jak CQ5/AEM6, JCR, Sling, OSGI, REST, MAVEN

Od kandydata oczekujemy:

  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku JAVA Developera
  • doświadczenie w pracy z popularnymi frameworkami i bibliotekami języka JAVA
  • znajomość technologii webowych
  • doświadczenie w programowaniu wielowątkowym
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki pracy
  • dofinansowanie kursów językowych, finansowanie certyfikatów
  • możliwość rozwoju i pracy w ciekawych projektach (w tym dla zagranicznych firm)