2016-11-14 21:09

Dla naszego Klienta firmy specjalizującej się w tworzeniu najwyższej jakości rozwiązań IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer JAVA / JEEBiałystok

Zakres obowiązków:

  • Praca przy rozwoju aplikacji webowych z wykorzystaniem aplikacji pokrewnych
  • Zdobywanie i poszerzanie wiedzy z zakresu CQ5/AEM6, JCR, Sling, OSGI, REST, MAVEN (w zależności od aktualnie posiadanej wiedzy)

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu Java/JEE
  • Praktyczna znajomość popularnych bibliotek i framework'ów
  • Znajomość technologii webowych
  • Umiejętność programowania wielowątkowego
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie czytania oraz pisania dokumentacji

Firma oferuje:

  • Współfinansowanie kursów językowych
  • Materiały do nauki oraz finansowanie certyfikatów
  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca nad projektami również dla zagranicznych klientów
  • Świetna lokalizacja - w samym centrum miasta