2016-10-04 07:42

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy IT, szukamy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk BiznesowyBiałystok

Realizowane zadania:

  • Udział w międzynarodowych i krajowych projektach integracji systemów informatycznych / wytwarzania oprogramowania
  • Analiza wymagań biznesowych i systemowych zlecanych projektów
  • Wsparcie procesów zarządzania jakością
  • Pozyskiwanie wiedzy o potrzebach klienta we współpracy z przedstawicielami działów biznesowych
  • Przygotowywanie oraz zarządzanie specyfikacją
  • Dokumentowanie rozwiązań
  • Współpraca z zespołem wytwarzającym oprogramowanie

Wymagania:

  • Co najmniej rok doświadczenia w obszarze analiz biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego i francuskiego
  • Umiejętności analityczne oraz szybkiego i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Sprawność w posługiwaniu się i tworzeniu dokumentacji
  • Dobra znajomość notacji UML
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność współpracy z klientem biznesowym
  • Doświadczenie w analizie potrzeb klienta i przekładania ich na rozwiązania IT
  • Doświadczenie w zakresie modelowania procesów i sporządzania analiz biznesowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Pracę w młodym i szybko rozwijającym się zespole,
  • Możliwość rozwoju.